Čeští chovní psi
# Plemeno Jméno psa Ročník Otec / Matka Majitel Zkoušky Výstavy
1 VOK A Wild And Free Of Greynie (Bond) 2015 Camelot's Some Like It Hot (Dante)
Gem Of Aleck From Atria Cordis (Rory)
J. Teplý ZV, PZ, VP, LZ, VZ, WF1/WG2, ZOP, ZPU1, ZZO1, ZZO, BH-VT, UPr1, MRJ V, Ch, GrCh
2 VOK Agis Šedá radost 2020 A Wild And Free Of Greynie (Bond)
Alma od Panského
R. Wolf
K. Wolfová
ZV, PZ, VP, LZ V, CAC, CACIB, BOS, BOB, CACA, VT, JBOB
3 VOK Akim z Milíčovských lesů a hájů 2019 Keep An Eye On Blue Sirius Nova
Cassie z Dobronických lesů (Cass)
T. Bebarová ZV, PZ, VP, LZ, VZ, MRJ V, CAC, Ch
4 VOK Alacer Royal Splendour (Acey) 2015 Alan od Potoka Kačáku
Angie Royal Splendour of Diam Weim
J. Vítková PZ, VP, LZ, VZ, MKK, res. CACIT, res. CACT MRK V, CAC, CACIB, BOS, BISS, JCh, Ch, GrCh, JBISS, KV
5 VOK Alagor Royal Splendour 2015 Alan od Potoka Kačáku
Angie Royal Splendour of Diam Weim
Š. Kolářová PZ, VP, LZ, VZ V, CAJC, CAC, CACIB, Ch
6 VOK All-Star Alonso Atagora 2014 Bromhund Sensation At Greynie (Lucky)
Coreen Love de Donawitz (Cora)
I. Klohnová PZ, VP, LZ V, CAC, CACIB, JCh, Ch, C.I.E.
7 VOK Almus Royal Splendour 2015 Alan od Potoka Kačáku
Angie Royal Splendour of Diam Weim
Z. Černá ZV, PZ, VP, BZ, LZ, VZ V, CAJC, resCAC
8 VOK Altus Royal Splendour 2015 Alan od Potoka Kačáku
Angie Royal Splendour of Diam Weim
R. Klein ZV, PZ, VP, LZ V
9 VOK Alvar Aalto Ambergma 2019 Alano vom Feuerbach
Ambra od Bezdrevského lesa
Z. Budínská PZ, VP, LZ, res. CACT, mem. J. Dostála V
10 VOK Amaretto Marcati Silver Sfinx (Pluto) 2012 Casa de Juno Wizzy Get Bizzy (Gaspar)
Her Majesty Kofila Sirius Nova (Kofilka)
Z. Janušíková ZV, PZ, VP, LZ, VZ JCh, Ch
11 VOK Antrax Blackberry of Jork 2017 Aron z Pňovského revíru
Grace od Potoka Kačáku
B. Vopěnková PZ, LZ JCh, Ch
12 VOK Apollo z Děhylovské končiny 2017 Nero z Altova dvora
Deep Purple Grey Eminence
A. Perlík
H. Perlík
ZV, PZ, VP, LZ VD
13 VOK Arcangelo Grigio La Vita Eterna 2014 Caramel Love de Donawitz (Tyler)
Bailey Agamysh
L. Müller PZ, BZ, VZ V, Ch
14 VOK Ares z Děhylovské končiny 2017 Nero z Altova dvora
Deep Purple Grey Eminence
E. Mikesková PZ, VP, BZ, LZ, VZ, mem. J.H. V, Vítěz třídy
15 VOK Argo od Dašovic 2015 Arun z Martinského vrchu
Bastien ze Slawittic
D. Kopečná ZV, PZ, VP, LZ V
16 VOK Argo od Lesa Holá 2018 Pepe Elika Bohemia
Ambra z Hornychovic
M. Hrubý PZ, VP, BZ, LZ, VZ VD
17 VOK Archibald Grey Inspiration 2015 Atrey Forever Hero of Diam Weim
Feytt z Rybníků
P. Hromek PZ, VP, LZ V, resCAC
18 VOK Arniee of Silesian Weim 2015 Kalimor Celtic Storm At Aarranz
Dixie od Potoka Kačáku
L. Ščasný ZV, PZ, VP, LZ V, CAC, CACIB, JCh, Ch, KV, OV
19 VOK Aron Grey Inspiration 2015 Atrey Forever Hero of Diam Weim
Feytt z Rybníků
P. Hromek PZ, VP, LZ V, resCAC
20 VOK Aron z Milíčovských lesů a hájů 2019 Keep An Eye On Blue Sirius Nova
Cassie z Dobronických lesů (Cass)
M. Ejem ZV, PZ, LZ V
21 VOK Arrax z Drahňovic 2018 Pepe Elika Bohemia
Barbucha Lovec Pampalini
S. Špatenka ZV, PZ, VP, LZ V
22 VOK Arrow Grey Bay 2017 Jim Beam VS Du Berceau De Bugatti
Demi Grey Eminence (Cherry)
M. Novák
E. Nováková
ZV, PZ, VP, LZ, LZ vítěz zkoušek V, resCAC, CAC, resCACIB
23 VOK Artes od Rybníka Podhoráku 2014 Alan od Potoka Kačáku
Elma od Starého Krče pod Čertí skalou (Kety)
A. Mejzlíková PZ, LZ VD
24 VOK Arx Royal Splendour 2015 Alan od Potoka Kačáku
Angie Royal Splendour of Diam Weim
V. Forstová ZV, PZ, VZ V, resCAC
25 VOK Asher Grey Bay 2017 Jim Beam VS Du Berceau De Bugatti
Demi Grey Eminence (Cherry)
M. Novák
E. Nováková
ZV, PZ, VP, LZ, VZ, Vítěz poháru Fr. Krejčího V, CAJC, CAC, JCh, Ch, BOJ
26 VOK Baggio od Pálavských hradů 2014 Asher Agamysh
Frida od Škaredé jedle
P. Kumsta PZ, LZ V, CAC
27 VOK Ben od Ptačího dolu 2016 Aron Peřih
Daisy od Potoka Kačáku
T. Kašpárková ZV, PZ, VP, LZ VD
28 VOK Bexly Silver Image 2014 Atrey Forever Hero of Diam Weim
Ena z Rybníků
A. Kuklová PZ, LZ V, CAC, resCACIB
29 VOK Brave Raoul de Greynie 2016 Doc N' Camelot's Heaven Can Wait (Nash)
Gem Of Aleck From Atria Cordis (Rory)
J. Píchová
A. Vidiečanová
PZ, VP, LZ V, JCh, Ch, GrCh
30 VOK Buffon Šedé tornádo 2012 Fido Šedý lovec
Angie z Bušského háje
P. Pertile PZ, VP, LZ, VZ V, CAC
31 VOK Caesar z Pluskovečku 2014 Almond Alfa Ori
Eny z Rybníků
A. Hloušková PZ, VP, BZ, LZ V, resCAC
32 VOK Call Of The Wild Emerald Marvel (CALI) 2021 Arniee of Silesian Weim
Any od Ptačího dolu (Any)
P. Čamlík ZV, PZ, VP, LZ V, CAJC, CAC, resCACIB, BOB, JCh, Ch, VT, OV, BOJ, JBOB
33 VOK Cameron Grey friend (Sheldon) 2021
D. Klejnová ZV, PZ, LZ CAJC, CAC, JCh, Ch, BOJ
34 VOK Car od Lesní Bečvy 2016 Isar z Haluzic
Bella od Lesní Bečvy
J. Tobolák PZ, LZ CAC, BOB
35 VOK Car od Ptačího dolu (Coudy) 2018 Paul Elika Bohemia
Bonnie od Ptačího dolu
P. Bulín ZV, PZ, VP, LZ, VZ, WG1, WF1 V, CAJC, resCAC, CAC, resCACIB, CACIB, Ch, GP Slov. Winner
36 VOK Caspian Horky-Weim 2018 Hundwith Mclaren
Dessireé Pontanus
L. Janíčková ZV, PZ, VP, VZ VD
37 VOK Clif od Sv.Petra v okovech (Thor) 2017 Best Alfa Ori
Bessy od Sv.Petra v okovech
V. Kulhavý
K. Steinová
ZV, PZ, VP, LZ, VZ, MJK, MFH-CACT V
38 VOK Cliff ze Stáje Sonáta 2012 Žak z Dančí paseky
Anna del Rey Oaks
J. Hraba PZ, LZ, VZ V
39 VOK Contact with Marvel Atagora (Travis) 2017 Granitehill Return To Send'R
Coreen Love de Donawitz (Cora)
T. Křížová PZ, VP, LZ, VZ V, CAJC, CAC, CACIB, BOS, BOB, JCh, Ch, GrCh, VT, JBOB, šampion štěňat Slovenska, C.I.E.
40 VOK Conte Alfa Ori 2012 Fenomena Team Yasutomi
Citty od Červenického potoka
L. Mánková ZV, PZ, VP, LZ, VZ V
41 VOK Dash D'Argento Suerte 2021 Caracas Camistar
B'Aussie D'Argento Suerte
R. Všetička
M. Djorem
ZV, PZ, LZ JCh, Ch, GrCh
42 VOK Destiny's Touch from Arteniké 2014 Greyspirit Royal Scot At Trilite
Elizabeth The Queen Sirius Nova
D. Cápalová PZ, VP, VZ V, Ch
43 VOK Dio The Magic Boy of Diam Weim 2016 Lukedom Idols Eye (Meverick)
Almost Heaven of Diam Weim
V. Šlamborová ZV, PZ, LZ V, resCAC
44 VOK Donnybrook Dream Atagora 2018 Canis Fortuna Wazniak
Coreen Love de Donawitz (Cora)
J. Miletínová ZV, PZ, VP, BZ, VZ, MRJ, res.CACT, Wesenstest WG1, WF1 V, CAJC, CAC, CACIB, BOS, BOB, JCh, Ch, GrCh, C.I.E., C.I.B.
45 VOK Drak od Lesní Bečvy 2017 Isar z Haluzic
Bella od Lesní Bečvy
V. Jarošová ZV, PZ, VP, LZ V
46 VOK Eddy II vom Erlabach 2020 Pepe Elika Bohemia
Chipsy vom Erlabach
M. Kazda ZV, PZ, VP, LZ, MJK-VZ 489 b. CACT KVZ -klubový vítěz, 487 b. CACT MJK-VZ 486 b. CACT Český šampion práce V, CAC, Ch
47 VOK Eddy od Márfyho 2016 Best Alfa Ori
Cora od Márfyho
M. Břeň ZV, PZ, VP, LZ, VZ, 3x CACT, CACIT, šampion práce CZ, MRJ V, CAJC, BOJ
48 VOK El de Madrid Silver Sfinx (Madrid) 2017 Doc N' Camelot's Heaven Can Wait (Nash)
Winkle Mignon Imperium Star (Miňon)
V. Štěpánek
R. Štěpánková
ZV, PZ, VP, LZ, VZ V, BOB, BISS, Ch
49 VOK Ernie z Procházkova dvora. 2021 Ciro ze Slezských lesů
Dusty z Procházkova dvora.
N. Salfická ZV, PZ, VP, LZ, VZ V, V4 - klubová výstava
50 VOK Everlasting Joy for Greynie (Joy) 2019 All-Star Alonso Atagora
A Wild Blossom Arrya Greynie (Arinka)
J. Píchová ZV, PZ, LZ V, CAC, resCACIB, BOS, Národní vítěz
51 VOK Exclusive Enzo Silvespoir (Apollo) 2017 Bromhund Sensation At Greynie (Lucky)
Amber My Dream Silvespoir
R. Olesz ZV, PZ, VP, LZ, VZ V, CAC
52 VOK Exploring Everett of Diam Weim 2016 Lukedom Idols Eye (Meverick)
Breathtaking Vesper of Diam Weim
H. Sloupová Bürgerová ZV, PZ, VP, LZ, ZZO, BHUT V, resCAC
53 VOK Fateful Phoenix od Potoka Kačáku (Fénix) 2013 Fly Me To The Moon von Silberweiss Jäger
Isa z Mandátu
M. Sedláčková ZV, PZ, VP, BZ, LZ, VZ, šampion práce CZ JCh, Ch, GrCh, C.I.B., C.I.E
54 VOK Filip Frisco z Lulečských lesů (Delfín) 2017 Dianas Argentum Mercury Quicksilver
Bead Babette z Lulečských lesů
A. Marková ZV, PZ, LZ V, CAC, CACIB, BOS, BOB, Ch, GrCh, NV
55 VOK Final Destination of Arteniké 2020 Klein Shefis (Paris)
Desert Rose from Arteniké
J. Zelenková ZV, PZ, VP, LZ, VZ, mem. V. Dejmka V
56 VOK Floyd La Vita Eterna 2019 Klein Shefis (Paris)
Amata Mia La Vita Eterna
M. Ciprová ZV, PZ, LZ V
57 VOK Forrest Gump from Arteniké 2020 Klein Shefis (Paris)
Desert Rose from Arteniké
D. Karchňáková ZV, PZ, VP, LZ, VZ, mem. Old. Valeše, mem. Bř. Uchytila V, CAJC, CAC, CACIB, BOS, BOB, BIG, JCh, Ch, BOJ, NV, JBIG
58 VOK Gamepoint Smoke And Lasers 2020 Beniamino z Brdských borů
Gamepoint Tsunami
L. Říhová PZ, VP, LZ, VZ V
59 VOK Gerry Gamp z Lulečských lesů 2018 Klein Shefis (Paris)
Diamond Delly z Lulečských lesů
J. Kašparová ZV, PZ, BZ, LZ V, CAJC, CAC, BOS, BOJ
60 VOK Charming Elliote od Potoka Kačáku 2015 Brody od Potoka Kačáku (Fík)
Voyage Voyage Imperium Star
J. Palátová ZV, PZ, LZ V, CAC
61 VOK Charming Jax Shefis 2013 Rivertone Rock Star at Shefis
Eleanore Shefis
D. Švábová
P. Horák
ZV, PZ, VZ V
62 VOK Kazan z Dančí paseky 2018 Nero z Altova dvora
Friga z Dančí paseky
V. Bouberle ZV, PZ, BZ, LZ, VZ V, CAJC
63 VOK Klein Shefis (Paris) 2015 Ashlaren Howzat Harry
Cynthia Shefis
V. Štěpánek
R. Štěpánková
PZ, VP, LZ, VZ V, CAC, resCACIB
64 VOK Marko z Dančí paseky 2021 Pepe Elika Bohemia
Friga z Dančí paseky
Š. Loukotová ZV, PZ, LZ V
65 VOK Naughty By Nature Sirius Nova (Ozzy) 2016 Win'Weim's It's My Grey Goose
Just Because Aglaia Sirius Nova (Keshu)
S. Medřická
T. Medřická
PZ, VP, LZ V, CAJC, CAC, CACIB, BOB, JCh, BOJ, JBIG, JBOD
66 VOK Nero od Potoka Kačáku 2018 Klein Shefis (Paris)
Francis Rose od Potoka Kačáku
K. Košnářová PZ, VZ V, CAJC, BOJ
67 VOK Nero z Altova dvora 2014 Ogar od Štikova
Luccy z Altova dvora
M. Dvořáček ZV, PZ, VP, LZ V, resCAC
68 VOK Noah z Žehuňské doliny 2013 Fox z Šonovských hor
Jiskra z Žehuňské doliny
L. Krejčí PZ, VP, LZ VD
69 VOK Parlay od Potoka Kačáku 2020 Weisup Royal Flush at Bromhund (Gembler)
Jamie Morticia od Potoka Kačáku
L. Toman ZV, PZ, VP, VZ V, resCAC, CAC, resCACIB, BOS, Ch, NV, Český šampion
70 VOK Prim z Velenovského boru 2015 Aiko von der Krampelmuhle
Kelly z Velenovského boru
I. Baláková PZ, LZ V, CAC
71 VOD Angus Crazy Forever 2014 Deano z Šafranice
Becky z Dubového návrší
P. Sloupenský ZV, PZ, VP, BZ, LZ, VZ, ČESKÝ ŠAMPION PRÁCE V, CAJC, resCAC, CAC, resCACIB, CACIB, BOS, BOB, JCh, Ch, GrCh
72 VOD Aron Mabem's Future 2021 Be My Valentine Sanelle Sirrah
Oria des compagnons de la Mane
L. Dočekal ZV, PZ V, CAJC, BOS, BOB
73 VOD Arty z Babického dvora 2019 Angus Crazy Forever
Ajda z Ramašky
M. Číšecká Lacinová ZV, PZ, VP, BZ, LZ, VZ V, CAJC, CAC, CACIB, BOS, BOB, JCh, Ch, C.I.E
74 VOD Aspen Hamrštein 2015 Deano z Šafranice
Bea aus der Engelstadt
M. Číšecká Lacinová ZV, PZ, BZ, LZ V, CAJC, CAC, resCACIB, BOS, BOB, JCh
75 VOD Azzy Agaho 2020 Aspen Hamrštein
A'Gamma z Tomešova Dvora
L. Čech PZ V
76 VOD Bax Hamrštein 2017 Be My Valentine Sanelle Sirrah
Bea aus der Engelstadt
H. Turečková ZV, PZ, VP V, CAC, CACIB, BOB, Národní vítěz, Šampion CR Klubový vítěz 2022
77 VOD Brix Jecir Hill 2019 Dexter vom Hasetal
Jedda Silver od Gallasů
J. Kocurek ZV, PZ, BZ V
78 VOD Car z Lipové Osady 2017 Indigo z Korunova dola
Ali z Lipové Osady
K. Krepsová PZ, VP, VZ, VZ – Memoriál Františka Horela, I. cena; 486 bodů, titul CACT, nejlepší voda. V, CAC
79 VOD Cid z Lipové Osady 2017 Indigo z Korunova dola
Ali z Lipové Osady
M. Mach PZ VD, CAC
80 VOD Deano Crazy Forever 2020 Kasimir vom Hasetal
Bonna Crazy Forever
M. Barášek ZV VD, V, CAC
81 VOD Eldorado Sanelle Sirrah 2019 Brax zur Wellenbecke
Beautiful Beltine Sanelle Sirrah
L. Vácha PZ V, resCAC, CAC, resCACIB, Český Šampion
82 VOD Chesus ze Štíteckých zahrad (Česi) 2018 A Sun of Cato Sanelle Sirrah
Gosha ze Štíteckých zahrad
I. Hálová ZV, PZ, VP, BZ, LZ, VZ V, CAC, CACIB, BOB, Ch, GrCh, C.I.B. Český Grand šampion Šampion ČMKU
83 VOD Ishtar ze Štíteckých zahrad (Barney) 2020 Be My Valentine Sanelle Sirrah
Gosha ze Štíteckých zahrad
I. Jeřábková ZV, PZ, VP, BZ V, CAC, CACIB, BOB, Ch
84 VOD Iso II vom Pfingstgehege (Olda,Olaf) 2020 Mister Götz vom Leymborgh (Götz)
Flavia vom Linshof
J. Hanus ZV, PZ, VP V, CAJC, CAC, CACIB, BOS, BOB, JCh, Ch, CZJCH,CZCH